Награда Икар 2018 за Асен Аврамов
Награда Икар 2018 за Асен Аврамов
Сряда, 28 Март 2018
Асен Аврамов взе наградата за авторска музика за "Бесове" по Достоевски на Иван Добчев в Театралната работилница "Сфумато". ...


Април
19
19.00
75 мин
Последен квартет
Последен квартет
автор: по разказа „Късен квартет” на Ярон Зилберман
Април
21
19.00
Медея - майка ми
Медея - майка ми
автор: от Иван Добчев в съавторство със Стефан Иванов
Постановка: Иван Добчев, Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Елена Димитрова, Невена Калудова, Бойко Кръстанов, Ивайло Драгиев, Антонио Димитриевски, Станислав Ганчев, Маргита Гошева, Димитър Николов
купи билет
Април
23
19.00
120 мин
Зимна приказка
Зимна приказка
автор: Уилям Шекспир
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Осветление: Даниела Олег Ляхова, Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Цветан Алексиев, Христо Петков, Елена Димитрова, Маргита Гошева, Сава Драгунчев, Бойко Кръстанов, Антонио Димитриевски, Станислав Ганчев, Марк Делчев
купи билет
Април
24
19.00
60
Bio.Ego.Organic.
Bio.Ego.Organic.
автор: мултимедиен пърформанс за преследване на безсмъртие и щастие

Участват: Христо Ушев, Лилия Гелева
купи билет
Април
25
19.00
Арабска нощ
Арабска нощ
автор: от Роланд Шимелпфениг
Режисьор: Борис Кръстев
Сценография и костюми: Гергана Лазарова - Рънкъл
Превод: Боян Иванов

Участват: Августина-Калина Петкова, Димитър Крумов, Иван Николов, Неда Спасова, Сотир Мелев
купи билет
Април
27
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
Адаптация и режисура: Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Бюрхан Керим, Георги А. Богданов, Румен Драганов, Виттория Николова, Димитър Илиев, Александър Караколев, Александър Тонев, Георги Сиркатов, Радина Кърджилова
купи билет
Април
28
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Иван Златарев
купи билет
Април
30
19.00
60
WръZки
WръZки
автор: продуцентска къща Креди Арте
Режисьор: Яница Шопова
Хореография: Яница Шопова
Сценография: Яница Атанасова

Участват: Благовеста Митева, София Владева, Йонко Димитров, Василена Шопова, Георги Петков
купи билет
Май
02
19.00
90 мин
Любовта на Анатол
Любовта на Анатол
автор: Артур Шницлер
Превод: Владко Мурдаров
Режисьор: Антон Угринов
Композитор: Калин Николов
Сценография: Александра Йотковска, Борис Далчев
Хореография: Васил Дипчиков
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Сотир Мелев, Станислав Кертиков, Алиса Атанасова, Веселина Конакчийска, Лилия Гелева, Дария Симеонова, Георги Йовчев, Николай Тибинков, Василена Винченцо, Мадлен Йорданова, Галя Костадинова
купи билет
Май
04
19.00
60
Всичко на масата
Всичко на масата
автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Май
08
19.00
60
Bio.Ego.Organic.
Bio.Ego.Organic.
автор: мултимедиен пърформанс за преследване на безсмъртие и щастие

Участват: Христо Ушев, Лилия Гелева
купи билет
Май
09
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
Адаптация и режисура: Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Бюрхан Керим, Георги А. Богданов, Румен Драганов, Виттория Николова, Димитър Илиев, Александър Караколев, Александър Тонев, Георги Сиркатов, Радина Кърджилова
купи билет
Май
10
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Иван Златарев
купи билет
Май
12
19.00
Паякът
Паякът
автор: Димитър Димитров и Йордан Славейков
Сценичен вариант: Йордан Славейков
Постановка: Димитър К. Димитров
Сценография и костюми: Искра Петкова
Музика: Александър Каланов, Йордан Борисов

Участват: Пенко Господинов, Анастасия Лютова
купи билет
Май
14
19.00
60
Всичко на масата
Всичко на масата
автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Май
15
19.00
Самотни персонажи
Самотни персонажи
автор: Васил Дуев
Авторски спектакъл: Васил Дуев

Участват: Василена Гецкова, Весела Бабинова, Васил Дуев, Петко Венелинов, Христо Ушев, Ивайло Драгиев
купи билет
Май
16
19.00
60
Това НЕ е Хамлет
Това НЕ е Хамлет
автор: спектакъл по текстове на Шекспир, Бекет, Молиер, Мигел де Сервантес, Том Стопард, Петер Вайс, Мюлер, Калдерон и други
Режисьор: Боян Крачолов

Участват: Иван Николов, Димитър Крумов
купи билет
Май
17
19.00
120
Януари
Януари
автор: от Йордан Радичков
Режисьор: Ованес Торосян

Участват: Марияна Иванова, Мак Маринов, Александър Кънев, Марио Топалов, Васил Витанов, Мартин Петрушев, Ненчо Костов, Христо Стефанов, Константин Гечев, Анатолий Ставрев, Пламен Добрев, Димитър Петров, Крис Атанасов
купи билет
Май
18
19.00
На тятър съм!
На тятър съм!
автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Лилия Гелева, Алиса Атанасова, Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов
купи билет
Май
19
19.00
80 мин
Възхвала на колебанието
Възхвала на колебанието
автор: от ГЕОРГИ ГОСПОДИНОВ
Постановка: Маргарита Младенова

Участват: Таня Йоргова, Деница Даринова, Десислава Касабова, Ивайло Гандев, Димитър Костадинов, Михаил Илийков, Добромир Цветков
купи билет
Май
21
19.00
Арабска нощ
Арабска нощ
автор: от Роланд Шимелпфениг
Режисьор: Борис Кръстев
Сценография и костюми: Гергана Лазарова - Рънкъл
Превод: Боян Иванов

Участват: Августина-Калина Петкова, Димитър Крумов, Иван Николов, Неда Спасова, Сотир Мелев
купи билет
Май
22
19.00
Актьори срещу поети
Актьори срещу поети
Водещ: Лилия Гелева

Участват: Нено Койнарски, Иван Николов, Стилиян Желязков, Веселин Петров, Николай Тибинков, Борис Кашев, Станислав Кертиков, Ясен Василев, Никола Петров, Стефан Икога, Мирослав Христов, Иван Димитров, Стефан Иванов
купи билет
Май
23
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Иван Златарев
купи билет
Май
25
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
Адаптация и режисура: Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Бюрхан Керим, Георги А. Богданов, Румен Драганов, Виттория Николова, Димитър Илиев, Александър Караколев, Александър Тонев, Георги Сиркатов, Радина Кърджилова
купи билет
Май
26
19.00
60
WръZки
WръZки
автор: продуцентска къща Креди Арте
Режисьор: Яница Шопова
Хореография: Яница Шопова
Сценография: Яница Атанасова

Участват: Благовеста Митева, София Владева, Йонко Димитров, Василена Шопова, Георги Петков
купи билет
Май
28
19.00
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
автор: Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Постановка: Йордан Славейков, Димитър Касабов
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Димитър Николов, Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев
купи билет
Май
29
19.00
120 мин
Зимна приказка
Зимна приказка
автор: Уилям Шекспир
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Осветление: Даниела Олег Ляхова, Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Цветан Алексиев, Христо Петков, Елена Димитрова, Маргита Гошева, Сава Драгунчев, Бойко Кръстанов, Антонио Димитриевски, Станислав Ганчев, Марк Делчев
купи билет
Май
30
19.00
75 мин
Последен квартет
Последен квартет
автор: по разказа „Късен квартет” на Ярон Зилберман
купи билет
Май
31
19.00
Мъртвешки танц
Мъртвешки танц
Адаптация: Маргарита Младенова
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Светлана Янчева, Владимир Пенев, Цветан Алексиев
купи билет