МАЛЪК СЕЗОН 2018
МАЛЪК СЕЗОН 2018
Вторник, 22 Май 2018
СКЪПИ НАЙ-МЛАДИ КОЛЕГИ ОТ ВСИЧКИ ИЗКУСТВА, Отново сме пред прага на нашия „Малък сезон“, който ще се състои от 25 юни до 5 юли. Вече почти две десетилетия „Малък сезон” е най-иновативния творчески фестивал в Бълг...


Май
25
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
Адаптация и режисура: Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Бюрхан Керим, Георги А. Богданов, Румен Драганов, Виттория Николова, Димитър Илиев, Александър Караколев, Александър Тонев, Георги Сиркатов, Радина Кърджилова
купи билет
Май
26
19.00
60
WръZки
WръZки
автор: продуцентска къща Креди Арте
Режисьор: Яница Шопова
Хореография: Яница Шопова
Сценография: Яница Атанасова

Участват: Благовеста Митева, София Владева, Йонко Димитров, Василена Шопова, Георги Петков
купи билет
Май
28
19.00
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
автор: Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Постановка: Йордан Славейков, Димитър Касабов
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Димитър Николов, Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев
купи билет
Май
29
19.00
120 мин
Зимна приказка
Зимна приказка
автор: Уилям Шекспир
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Осветление: Даниела Олег Ляхова, Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Цветан Алексиев, Христо Петков, Елена Димитрова, Маргита Гошева, Сава Драгунчев, Бойко Кръстанов, Антонио Димитриевски, Станислав Ганчев, Марк Делчев
купи билет
Май
30
19.00
75 мин
Последен квартет
Последен квартет
автор: по разказа „Късен квартет” на Ярон Зилберман
купи билет
Май
31
19.00
Мъртвешки танц
Мъртвешки танц
Адаптация: Маргарита Младенова
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Светлана Янчева, Владимир Пенев, Цветан Алексиев
купи билет
Юни
01
19.00
120
Януари
Януари
автор: от Йордан Радичков
Режисьор: Ованес Торосян

Участват: Марияна Иванова, Мак Маринов, Александър Кънев, Марио Топалов, Васил Витанов, Мартин Петрушев, Ненчо Костов, Христо Стефанов, Константин Гечев, Анатолий Ставрев, Пламен Добрев, Димитър Петров, Крис Атанасов
купи билет
Юни
07
19.00
Самотни персонажи
Самотни персонажи
автор: Васил Дуев
Авторски спектакъл: Васил Дуев

Участват: Василена Гецкова, Весела Бабинова, Васил Дуев, Петко Венелинов, Христо Ушев, Ивайло Драгиев
купи билет
Юни
08
19.00
Срещи в сряда
Срещи в сряда
автор: Валентин Красногоров
Режисьор: Юри Статков

Участват: Лилия Лилова, Тихомир Иванов, Александър Христозов, Мила Топалова, Димитрина Проданова, Ивайло Симеонов
купи билет
Юни
12
19.00
90 мин
Любовта на Анатол
Любовта на Анатол
автор: Артур Шницлер
Превод: Владко Мурдаров
Режисьор: Антон Угринов
Композитор: Калин Николов
Сценография: Александра Йотковска, Борис Далчев
Хореография: Васил Дипчиков
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Сотир Мелев, Станислав Кертиков, Алиса Атанасова, Веселина Конакчийска, Лилия Гелева, Георги Йовчев, Николай Тибинков, Василена Винченцо, Мадлен Йорданова, Галя Костадинова, Цветина Петрова
купи билет
Юни
13
19.00
На тятър съм!
На тятър съм!
автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Лилия Гелева, Алиса Атанасова, Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов
купи билет
Юни
15
19.00
75 мин
Последен квартет
Последен квартет
автор: по разказа „Късен квартет” на Ярон Зилберман
купи билет
Юни
16
19.00
60
Това НЕ е Хамлет
Това НЕ е Хамлет
автор: спектакъл по текстове на Шекспир, Бекет, Молиер, Мигел де Сервантес, Том Стопард, Петер Вайс, Мюлер, Калдерон и други
Режисьор: Боян Крачолов

Участват: Иван Николов, Димитър Крумов
купи билет
Юни
18
19.00
120 мин
Зимна приказка
Зимна приказка
автор: Уилям Шекспир
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Осветление: Даниела Олег Ляхова, Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Цветан Алексиев, Христо Петков, Елена Димитрова, Маргита Гошева, Сава Драгунчев, Бойко Кръстанов, Антонио Димитриевски, Станислав Ганчев, Марк Делчев
купи билет
Юни
19
19.00
60
Всичко на масата
Всичко на масата
автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Юни
20
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
Адаптация и режисура: Маргарита Младенова
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Бюрхан Керим, Георги А. Богданов, Румен Драганов, Виттория Николова, Димитър Илиев, Александър Караколев, Александър Тонев, Георги Сиркатов, Радина Кърджилова
купи билет
Юни
21
19.00
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Иван Златарев
купи билет
Юни
22
19.00
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
автор: Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Постановка: Йордан Славейков, Димитър Касабов
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Димитър Николов, Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев
купи билет